Informacje o szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni (Szkoła w organizacji) jest szkołą niepubliczną z uprawnieniami szkoły publicznej.

Z pewnością pragną Państwo, aby szkoła podstawowa zapewniała Państwa Dzieciom bezpieczeństwo, dbała o ich wszechstronny rozwój oraz w przyszłości ułatwiła wybór szkoły średniej i ścieżki zawodowej. Właśnie to jest dla nas priorytetem i to przez lata udaje nam się z powodzeniem realizować.

Każdy Uczeń naszej szkoły podstawowej może liczyć na wysoce zindywidualizowane podejście do jego potrzeb i aspiracji. W naszej szkole podstawowej nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. Wynika to z prostego faktu – oddziały w naszych szkołach są niewielkie, a nauczyciele rzeczywiście blisko uczniów, wrażliwi na ich potrzeby. Nie ma tu miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość. Nie ma niezdrowej rywalizacji o stopnie.

Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie. W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.

Dzięki utworzeniu oddziałów dwujęzycznych nasi Podopieczni mogą intensywniej rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Staramy się brać pod uwagę wszelkie sugestie uczniów oraz rodziców, ponieważ chcemy, by okres nauki w prowadzonej przez nas szkole podstawowej był czasem wytężonej pracy umysłowej, przy jednoczesnym zadowoleniu ucznia z tego co robi. Za cel stawiamy sobie przygotowanie Uczniów do życia w zmieniających się warunkach i sytuacjach.

ODDZIAŁY DWUJĘZYCZNE

 

NASZYM UCZNIOM ZAPEWNIMY:

 
CZESNE: od 300 zł

 

O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Zalety naszej szkoły:
  • niewielkie klasy
  • zajęcia z dwóch przedmiotów prowadzone równolegle w języku polskim i angielskim
  • zwiększona ilość godzin języka angielskiego
  • dodatkowy język obcy (niemiecki lub hiszpański – w zależności od deklaracji uczniów)
  • ciekawe zajęcia dodatkowe
  • sprawdzona kadra pedagogiczna
  • indywidualne podejście do ucznia

Kontakt z nami

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Bochnia
ul. Trudna 64
Budynek Niepublicznego Przedszkola "Lokomotywa"

Sekretariat czynny: pn. - pt. w godz. 9.00-14.30
tel. 500 332 750

Lokalizacja