Zmieniamy się w...SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ!

poniedziałek, 20 marca 2017
Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że na bazie doświadczenia V Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji  powołujemy do istnienia Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni ( szkoła w organizacji).
Posiadając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego typu placówek (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe szkoły językowe, gimnazja), stawiamy sobie za cel bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój naszych Uczniów.

Każdy Uczeń naszej szkoły może liczyć na wysoce zindywidualizowane podejście do jego potrzeb i aspiracji. Tutaj nikt nie przejdzie obojętnie obok jego oczekiwań. Wynika to z prostego faktu – oddziały w naszych szkołach są niewielkie, a nauczyciele rzeczywiście blisko uczniów. Nie ma tu miejsca na wielkie korytarze, tłum i anonimowość. Nie ma niezdrowej rywalizacji o stopnie.

Wszyscy tworzymy jeden zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie. W naszych Szkołach najistotniejsze jest rzetelne przekazywanie wiedzy, wzbudzenie świadomości potrzeby zdobywania wiedzy oraz wykształcenie umiejętności przydatnych w samokształceniu.

Dodatkowo, dzięki utworzeniu oddziału dwujęzycznego nasi Podopieczni mogą intensywniej rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

ODDZIAŁY DWUJĘZYCZNE: nabór do klasy I

REKRUTACJA: