Kiermasz świąteczny

poniedziałek, 9 stycznia 2017

Jak co roku w grudniu uczniowie naszego gimnazjum wraz z uczniami II Liceum przygotowali bożonarodzeniowy kiermasz. Sprzedaż świątecznych wypieków, dekoracji na wigilijny stół i ozdób choinkowych miała na celu wprowadzić do szkoły atmosferę świąt oraz pozwolić na zebranie funduszy, które będą wykorzystane przez Samorząd Uczniowski.

19 grudnia w jednym szeregu stanęli przedstawiciele obu szkół i razem zachęcali do zakupów, co chętnie czynili wszyscy pracownicy szkoły, uczniowie, nauczyciele, jak również rodzice, którzy tego dnia przybyli do szkoły.

Za wszystkie przygotowane na kiermasz wypieki, ozdoby i drobiazgi serdecznie dziękuję Rodzicom, uczniom i nauczycielom.

poprzednia wiadomość | powrót do listy | następna wiadomość