Aktualności

Co warto wiedzieć o edukacji dwujęzycznej?

środa, 20 marca 2019 Co w ogóle oznacza edukacja dwujęzyczna?  Czy edukacja dwujęzyczna nie wpływa źle na rozwój ogólny ucznia? Czy edukacja dwujęzyczna nie wpływa źle na rozwój ogólny ucznia? więcej »

Wycieczka w Góry Stołowe

środa, 7 czerwca 2017  W dniach 25-27.05. uczniowie klasy 3g i 2g wraz z opiekunami - ks. Mateuszem Dudą, Katarzyną Matras i Anetą Panną, wybrali się na wycieczkę do Ziemi Kłodzkiej. Pierwszego dnia zdobyliśmy Szczeliniec Wielki – najwyższy szczyt w Górach Stołowych oraz skalne labirynty na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych - Błędne Skały.  więcej »

Zmieniamy się w...SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ!

poniedziałek, 20 marca 2017 Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że na bazie doświadczenia V Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji  powołujemy do istnienia Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni ( szkoła w organizacji). więcej »

Kiermasz świąteczny

czwartek, 19 stycznia 2017  Jak co roku w grudniu uczniowie naszego gimnazjum wraz z uczniami II Liceum przygotowali bożonarodzeniowy kiermasz. Sprzedaż świątecznych wypieków, dekoracji na wigilijny stół i ozdób choinkowych miała na celu wprowadzić do szkoły atmosferę świąt oraz pozwolić na zebranie funduszy, które będą wykorzystane przez Samorząd Uczniowski. więcej »

Kiermasz świąteczny

poniedziałek, 9 stycznia 2017  Jak co roku w grudniu uczniowie naszego gimnazjum wraz z uczniami II Liceum przygotowali bożonarodzeniowy kiermasz. Sprzedaż świątecznych wypieków, dekoracji na wigilijny stół i ozdób choinkowych miała na celu wprowadzić do szkoły atmosferę świąt oraz pozwolić na zebranie funduszy, które będą wykorzystane przez Samorząd Uczniowski. więcej »

Przyłapani na czytaniu- konkurs

czwartek, 5 stycznia 2017  Biblioteka V GIMNAZJUM MCE  w Bochni ogłasza konkurs fotograficzny „PRZYŁAPANI NA CZYTANIU” Wystarczy być czujnym obserwatorem. Na zdjęciu należy uchwycić osoby czytające książki w nietypowych miejscach i sytuacjach. Zapraszamy i życzymy udanych fotograficznych łowów.  więcej »

Książka na medal

poniedziałek, 14 listopada 2016 więcej »

Dziady na scenie, my na widowni…

poniedziałek, 14 listopada 2016  Parę dni temu obchodziliśmy Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki, więc nasz wyjazd do teatru na Dziady cz.2 wpisało się w atmosferę zadumy i rozpamiętywania zmarłych.  więcej »

wizyta w Oświęcimiu

poniedziałek, 14 listopada 2016  Oświęcim, miejsce jednej z największych tragedii w historii ludzkości, powinien odwiedzić każdy człowiek. więcej »

Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa

niedziela, 9 października 2016  W dniu 3.10.2016 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w ramach projektu Biura Prewencji Komendy Głównej Policji i Policji holenderskiej pn. "Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa – praca w Holandii" odbyło się spotkanie z przedstawicielkami policji w Holandii panią Ireną de Ruig, Stieską Johannes oraz Hanną Mongard. więcej »

O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Zalety naszej szkoły:
  • niewielkie klasy
  • zajęcia z dwóch przedmiotów prowadzone równolegle w języku polskim i angielskim
  • zwiększona ilość godzin języka angielskiego
  • dodatkowy język obcy (niemiecki lub hiszpański – w zależności od deklaracji uczniów)
  • ciekawe zajęcia dodatkowe
  • sprawdzona kadra pedagogiczna
  • indywidualne podejście do ucznia

Kontakt z nami

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni

Bochnia
ul. Trudna 64
Budynek Niepublicznego Przedszkola "Lokomotywa"

Sekretariat czynny: pn. - pt. w godz. 9.00-14.30
tel. 500 332 750

Lokalizacja