Co warto wiedzieć o edukacji dwujęzycznej?

środa, 20 marca 2019 Co w ogóle oznacza edukacja dwujęzyczna?  Czy edukacja dwujęzyczna nie wpływa źle na rozwój ogólny ucznia? Czy edukacja dwujęzyczna nie wpływa źle na rozwój ogólny ucznia? więcej »

Wycieczka w Góry Stołowe

środa, 7 czerwca 2017  W dniach 25-27.05. uczniowie klasy 3g i 2g wraz z opiekunami - ks. Mateuszem Dudą, Katarzyną Matras i Anetą Panną, wybrali się na wycieczkę do Ziemi Kłodzkiej. Pierwszego dnia zdobyliśmy Szczeliniec Wielki – najwyższy szczyt w Górach Stołowych oraz skalne labirynty na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych - Błędne Skały.  więcej »

Zmieniamy się w...SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ!

poniedziałek, 20 marca 2017 Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że na bazie doświadczenia V Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji  powołujemy do istnienia Niepubliczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bochni ( szkoła w organizacji). więcej »

Kiermasz świąteczny

czwartek, 19 stycznia 2017  Jak co roku w grudniu uczniowie naszego gimnazjum wraz z uczniami II Liceum przygotowali bożonarodzeniowy kiermasz. Sprzedaż świątecznych wypieków, dekoracji na wigilijny stół i ozdób choinkowych miała na celu wprowadzić do szkoły atmosferę świąt oraz pozwolić na zebranie funduszy, które będą wykorzystane przez Samorząd Uczniowski. więcej »

Kiermasz świąteczny